woman-in-gray-vest-with-yellow-hard-hat-inside-room-209719

Úklidové práce a služby

Úklidové služby, správa a údržba budov

Zaměřujeme se zejména na úklid firem, hal, sálů a zdravotnických zařízení v Královéhradeckém, Pardubickém a Středočeském kraji.

Zajišťujeme před kolaudační úklidy po řemeslnících, čištění a ošetření podlahových krytin, mytí oken, výloh či nábytku. Dále uklízíme venkovní prostory a nabízíme i kompletní čištění interiérů aut.

Používáme kvalitní úklidové prostředky, pomůcky a stroje odpovídající nejmodernějším technologiím a trendům. Po vzájemné dohodě dodáváme v rámci služeb veškeré hygienické, toaletní a mycí prostředky.

Naše služby můžete využívat jak pravidelně, tak na jednorázové generální úklidy.

Úklidové a čistící práce vykonávají prověření a zkušení pracovníci, kteří splňují vysoké profesní i osobní předpoklady.

Kromě firem jsou našimi klienty lidé, kteří kvůli své časové vytíženosti či fyzické neschopnosti na úklid nestačí. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, abychom co nejvíce vyhověly jak jeho nárokům, tak finančním možnostem klienta.

 

Nabízíme možnost využití náhradního plnění

Odebíráním pravidelných úklidových služeb nabízíme možnost náhradního plnění. Je to řešení, jak splnit zákonné podmínky a zároveň získat profesionální služeb.

 

Správa a údržba budov

Rádi vám poskytneme řádnou a spolehlivou údržbu a úklid vašich objektů.

Převezmeme za vás problémy se zajišťováním pracovníků úklidu a sháněním vybavení pro úklid a čištění.

Prostřednictvím našich služeb zvýšíme příjemnost pracovního prostředí vašim zaměstnancům i klentům. Umožníme vám tak plně se soustředit na hlavní předmět vašeho podnikání.